Zapraszamy na kolejne spotkania z cyklu „Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych”

3 grudnia 2014 r. o godz. 12.00

Starostwo Powiatowe, ul. Wyszyńskiego 23 (sala konferencyjna LPI – I piętro) sala jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo

Na spotkaniach przedstawione zostaną informacje wprowadzające do funduszy europejskich w latach 2014-2020 (m.in. najważniejsze dokumenty regulujące ich wdrażanie, główne kierunki wsparcia, planowane programy i najważniejsze zasady ich realizacji) oraz wstępnie informacje nt. możliwości uzyskania w latach 2014-2020 dofinansowania na działalność organizacji pozarządowych (m.in. na wsparcie potencjału organizacji pozarządowych, dofinansowania na działania w obszarze: edukacji i szkoleń, aktywizacji społecznej, integracji, wsparcia biznesu oraz na innych obszarów działalności NGO ).

Na spotkaniach przedstawione zostaną informacje dostępne na obecnym etapie prac nad nową perspektywą finansową, tj. przygotowane w oparciu o projekty programów krajowych i regionalnych.

Po zakończeniu zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistami ds. Funduszy Europejskich.

W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie odpowiedniego formularza zgłoszeniowego: https://docs.google.com/forms/d/1a2mbisi14bq6YHuJUCfDTPIkax-jmb4VzVHzSgbqBbk/edit#.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z LPI Brzeg tel. 77 444 17 78 mail: lpi.brzeg@opolskie.pl