zdjęcie policyjnego auta, w tle policjanci
Z okazji Święta Policji składam wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Brzegu najserdeczniejsze życzenia i gratulacje.
Życzę, aby codzienna trudna praca i wysiłek wkładany w umacnianie praworządności i bezpieczeństwa stanowiły powód do dumy i satysfakcji, a także znalazły społeczne uznanie i szacunek.
Dla każdego człowieka najważniejsze jest bezpieczeństwo, bezpieczeństwo nasze i naszych rodzin, także naszego kraju. To właśnie dzięki Wam Policjantom i Waszej ciężkiej pracy mieszkańcy Powiatu Brzeskiego mogą czuć się bezpiecznie.
W tym szczególnym dniu w imieniu swoim oraz Zarządu Powiatu Brzeskiego serdecznie dziękuję za Waszą ofiarną i pełną poświęcenia służbę, życzę dobrego zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym jak i osobistym.
Starosta Powiatu Brzeskiego
Jacek Monkiewicz