W poniedziałek 2 września 2013 roku Burmistrz Lewina Brzeskiego Artur Kotara wraz ze Starostą Powiatu Brzeskiego Maciejem Stefańskim dokonali uroczystego otwarcia zamiejscowego Wydziału Komunikacji i Drogownictwa w Lewinie Brzeskim.

{mosimage}

W uroczystościach otwarcia uczestniczyli także Sekretarz Powiatu Brzeskiego Krzysztof Konik, Skarbnik Gminy Lewin Brzeski Urszula Smolińska, Sekretarz Gminy Barbara Chyża, Naczelnik Wydziału Komunikacji i Drogownictwa Tomasz Kośla oraz pracownicy wydziału zamiejscowego Tomasz Miski, Agnieszka Bronowicka, Magdalena Prymula.

Od tej pory sprawy z zakresu rejestracji pojazdów oraz wydawania i wymiany praw jazdy mieszkańcy gminy będą mogli załatwić Lewinie Brzeskim przy ul. Rynek 26 (tel.: 77/424-66-63, mail: komunikacja5@brzeg-powiat.pl)