Targi Edukacji i Pracy

We wtorek (26.02.2019 r.) w Sali Stropowej Brzeskiego Ratusza odbyły się Targi Edukacji i Pracy. Brzeskie Targi jak co roku zgromadziły wielu wystawców, którzy na swoich stanowiskach prezentowali oferty pracy oraz kierunki dalszego rozwoju edukacyjnego. W targach wzięli udział m.in. przedstawiciele władz samorządowych Wicestarosta Powiatu Brzeskiego Ewa Smolińska oraz Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, a także Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu Zbigniew Kłaczek oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy powiatu brzeskiego. Podczas uroczystego otwarcia Wicestarosta Powiatu Brzeskiego Ewa Smolińska życzyła wszystkim uczestnikom targów, zarówno wystawcom jak i osobom poszukującym pracy, owocnych spotkań, aby stały się one źródłem cennych informacji, wartościowych doświadczeń dla każdej ze stron i zaowocowało współpracą.
Organizatorami wydarzenia są Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu oraz Urząd Miasta w Brzegu, targi zostały objęte honorowym patronatem Starosty Powiatu Brzeskiego Jacka Monkiewicza.