Jesteś osobą niepełnosprawną?

Mieszkasz na terenie powiatu brzeskiego?

Jesteś osobą bezrobotną ?

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzegu oraz Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne dot. projektu „Sukces bez barier” oraz możliwości otrzymania dofinansowania na otworzenie własnej działalności gospodarczej.

Spotkanie odbędzie się 05.05.2015 r., godz. 09.00, sala konferencyjna Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Brzegu,
ul. Wyszyńskiego 23 (I p.)

Na spotkaniu przedstawione zostaną informacje nt. projektu „Sukces bez barier”,

wstępne informacje nt. możliwości uzyskania wsparcia z Funduszy Europejskich

na założenie własnej działalności gospodarczej.

Na spotkaniu przedstawione zostaną informacje dostępne na obecnym etapie prac nad nową perspektywą finansową.

Po zakończeniu zapraszamy na indywidualne konsultacje ze specjalistą ds. funduszy europejskich oraz przedstawicielem Wielkopolskiego Instytutu Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji.

W celu zgłoszenia chęci udziału prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  LINK

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

W przypadku pytań prosimy o kontakt:

– Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Brzegu, ul. Wyszyńskiego 23, tel. 77 444 17 78, 77 444 12 02 e-mail: lpi.brzeg@opolskie.pl

– Wielkopolski Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Edukacji 510 822 887 lub 502 630 286

Serdecznie zapraszamy !