Przewodniczący Rady Powiatu Brzeskiego zwołuje

XXII sesję Rady Powiatu Brzeskiego na dzień 25 marca 2021 r.  o godz. 10 00 .

Sesja  zostanie przeprowadzona  z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość (zdalny tryb obradowania).  Przewodniczący Rady będzie prowadził sesję z sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Brzegu przy ul. Robotniczej 20.

Porządek obrad  XXII sesji Rady Powiatu Brzeskiego

1. Otwarcie obrad i stwierdzenie ich prawomocności.
  2. Rozpatrzenie wniosków o zmianę porządku obrad.
  3. Rozpatrzenie ewentualnych wniosków o sprostowanie lub uzupełnienie protokołu z sesji z dnia 25.02.2021 r.
  4. Sprawozdanie Zarządu Powiatu Brzeskiego z jego działalności.
  5. Wnioski i informacje o interpelacjach i zapytaniach radnych.
  6. Informacja o bieżącej sytuacji w BCM.
  7. Sprawozdanie organizatora pieczy zastępczej – Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Brzegu z efektów pracy za 2020 r.
  8. Sprawozdanie z działalności Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie za rok 2020 wraz z oceną zasobów pomocy społecznej.
  9. Informacja nt. ochrony zabytków w Powiecie Brzeskim , na przykładzie 2020 roku.
  10. Podjęcie uchwał :
    1. zmieniającej uchwałę ws. uchwalenia wieloletniej prognozy finansowej na lata 2021-2032
    2. zmieniającej uchwałę ws. uchwały budżetowej Powiatu Brzeskiego na rok 2021.
  11. Wnioski, informacje i oświadczenia
  12. Zamknięcie sesji po wyczerpaniu porządku obrad.