Trzynastu członków powołano do nowej Powiatowej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Brzegu. Wczoraj po południu w siedzibie Starostwa zorganizowano inauguracyjne spotkanie.
Zanim wybrano nowe prezydium rady, podziękowano członkom pierwszej kadencji, którzy od 2016 roku działali na rzecz organizacji pożytku publicznego. Następnie spośród uczestników spotkania wybrano nowego przewodniczącego, zastępcę oraz sekretarza.

Magdalena Kłoda – przewodnicząca PRDPP
Ilona Gwizdak – wiceprzewodnicząca PRDPP
Michał Roman – sekretarz PRDPP

Pozostałymi członkami rady II kadencji zostali: Arletta Kostrzewa, Henryk Wróbel, Maciej Stępień, Adam Dziasek oraz Arkadiusz Majewski, jako przedstawiciele samorządu. A także Agnieszka Bucma, Józef Hrynczyszyn, Ewa Lin, Małgorzata Naumowicz oraz Wojciech Nizio, jako przedstawiciele organizacji pozarządowych.