7 listopada br. o godz. 9.30 w sali „Ostrówek” Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego odbędzie się ponadbranżowa giełda kooperacyjna pomiędzy firmami niemieckimi i polskimi. Celem giełdy jest poznanie rynku opolskiego oraz nawiązanie kontaktów handlowych z opolskimi firmami. Starosta Powiatu Brzeskiego serdecznie zaprasza przedsiębiorców z terenu powiatu brzeskiego zainteresowanych współpracą z niemieckimi partnerami do udziału w giełdzie.

Organizatorem misji gospodarczej ze strony niemieckiej jest Centrum Europy Środkowej i Wschodniej Nadrenii-Palatynatu, a organizacją giełdy kooperacyjnej dla firm i instytucji z terenu województwa opolskiego zajmuje się Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego, Biuro Współpracy Gospodarczej Województwa Opolskiego w Nadrenii-Palatynacie oraz Opolskie Centrum Rozwoju Gospodarki.

Więcej informacji wraz z formularzem zgłoszeniowym oraz informacją o profilach niemieckich firm dostępne jest na stronie: www.nadrenia.opolskie.de

Zgłoszenia należy nadsyłać do 31 października 2012 r. drogą elektroniczną na adres r.kulig@ocrg.opolskie.pl