Dziś Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański uczestniczył w Biesiadzie Bożonarodzeniowej organizowanej przez I Brzeski Pułk Saperów dowodzony przez płk. dypl. Marka Golana. Dzisiejsza wizyta w wojsku była okazją do podzielenia się opłatkiem, zmówienia wspólnie modlitwy oraz złożenia sobie życzeń na nadchodzące święta Bożego Narodzenia. Podczas spotkania opłatkowego zebrani goście mieli okazję wysłuchać koncertu Orkiestry Reprezentacyjnej Wojsk Lądowych z Wrocławia pod batutą Dowódcy-Kapelmistrza mjr. Mariusza Dziubka wraz z występem gościnnym zwyciężczyni VII edycji programu The Voice of Poland Anny Karwan. Cudownie zagrane oraz zaśpiewane polskie kolędy oraz kilka utworów z repertuaru Michaela Jacksona wprowadziły nas w świąteczny nastrój.