z

Okolicznościowe przemówienia, występy artystyczne, kwiaty, statuetki oraz licznie zgromadzeni goście – tak dziś wyglądały obchody Dnia Edukacji Narodowej. Choć święto przypada jutro, to w naszych placówkach uroczystości zorganizowano wcześniej.

Punktualnie o godzinie 11 obchody „Dnia Nauczyciela” rozpoczęły się w głównym hallu Zespołu Szkół Budowlanych. Tam po krótkich  przemówieniach i programie artystycznym udaliśmy się do naszego „Ekonomika”, by w tamtejszym zespole szkół w południe rozpocząć Dzień Edukacji Narodowej.

Ostatnim punktem obchodów była uroczysta gala w Zespole Szkół Zawodowych nr 1. Oprócz okolicznościowych przemówień, sami uczniowie wręczali statuetki nauczycielom. Powiat reprezentował dziś starosta brzeski Jacek Monkiewicz oraz wicestarosta Ewa Smolińska.

Dziękujemy za zaproszenie.