Dziś (22.07) w Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu odbyły się uroczyste obchody Święta Policji. W uroczystościach udział wziął Starosta Powiatu Brzeskiego Jacek Monkiewicz, który wyróżnił za wzorową służbę mł. asp. Pawła Brusia, mł. asp. Rafała Kołeckiego oraz sierż. szt. Michała Jakubowskiego wręczając im pamiątkowe zegarki oraz listy gratulacyjne. Ogółem w naszym powiecie awansowanych zostało 65 funkcjonariuszy.
– Życzę Wam, aby ta trudna i niebezpieczna praca przynosiła Wam wiele satysfakcji i zadowolenia. Przyjmijcie proszę podziękowania za pełną poświęcenia, ofiarną służbę na rzecz mieszkańców powiatu brzeskiego – przekazał wyróżnionym policjantom starosta Jacek Monkiewicz.
Okolicznościowy list gratulacyjny wraz z upominkami otrzymał także mł. insp. Zbigniew Stanowski Komendant Powiatowy Policji w Brzegu.
Wszystkim policjantom i pracownikom brzeskiej komendy życzymy jeszcze raz satysfakcji z wykonywanej pracy, jak również bezpiecznych powrotów ze służby. Życzymy także wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.