Z okazji Święta Policji składam wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Cywilnym Komendy Powiatowej Policji w Brzegu najserdeczniejsze życzenia i gratulacje.
Bycie Policjantem to niezwykle ciężka praca, służba wymagająca poświęcenia i powołania, Wasza praca to ochrona życia, zdrowia oraz mienia przed bezprawnymi zamachami, wykrywacie przestępstwa, wykroczenia, a także kontrolujecie przestrzeganie przepisów porządkowych, rzeczywistość wymaga od Was silnej woli walki o sprawiedliwość i dobro społeczne. To właśnie dzięki Wam Policjantom i Waszej ciężkiej pracy, my mieszkańcy Powiatu Brzeskiego możemy czuć się bezpiecznie.
W tym szczególnym dniu w imieniu swoim oraz Zarządu Powiatu Brzeskiego serdecznie dziękuję za Waszą ofiarną i pełną profesjonalizmu służbę, niech nieustannie przynosi ona satysfakcję, zrozumienie i wdzięczność tych, na rzecz których ją pełnicie każdego dnia, aby każdy dzień był bezpieczny, a wszystkie podejmowane działania kończyły się sukcesem. Pragnę również przekazać wyrazy wdzięczności i szacunku Waszym bliskim, którzy są cichymi bohaterami Waszej służby wspierając Was, dają siłę do mierzenia się z wyzwaniami dnia codziennego. Życzę wszystkim dobrego zdrowia oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
Z poważaniem
Starosta Powiatu Brzeskiego
Jacek Monkiewicz

 

Wydrukuj stronę