Komendant wojewódzki policji z wizytą u starosty

Insp. dr Rafał Kochańczyk, Komendant Wojewódzki Policji w Opolu spotkał się dziś ze starostą brzeskim Jackiem Monkiewiczem. Wizyta szefa garnizonu była nieprzypadkowa. Insp. Kochańczyk dziękował za dotychczasową współpracę z brzeską komendą , a także za zaangażowanie w poprawę bezpieczeństwa w naszym regionie.

– W dalszej naszej współpracy niech pogłębia się wszystko to, co jest niekwestionowanym wspólnym dorobkiem i dobrą już tradycją – mówił na spotkaniu komendant wojewódzki.

Starosta brzeski Jacek Monkiewicz podkreślił, że była to pierwsza wizyta szefa opolskiego garnizonu w jego gabinecie.

– To też pokazuje, że policji, jak również nam zależy na tej współpracy. Takie spotkania zawsze cieszą i pokazują, że na służby mundurowe możemy liczyć.

Starosta z rąk komendanta otrzymał okolicznościowy list gratulacyjny, z kolei insp. Kochańczyk pakiet książek o ziemi brzeskiej.