Jak ratować po mistrzowsku-pokazali uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 podczas XXVI Ogólnopolskich Mistrzostw Pierwszej Pomocy PCK oraz Publiczne Gimnazjum nr 4 w V Okręgowych Mistrzostwach PCK odbywających się na dziedzińcu oraz w okolicach Zamku Piastów Śląskich w Brzegu. Organizatorem wydarzenia był Oddział Rejonowy PCK w Brzegu, a nagrody ufundowało m.in. Starostwo Powiatowe w Brzegu. Bardzo się cieszymy, że młodzież z powiatu brzeskiego posiada tak ogromną wiedzę w ratowaniu ludzkiego życia. Dzięki takiej postawie, my mieszkańcy możemy czuć się bezpieczniej wiedząc, że wśród nas są tak dobrze wyszkolone osoby, które w sytuacji zagrożenia życia czy zdrowia potrafią profesjonalnie udzielić pierwszej pomocy. Zwycięzcom oraz wszystkim biorącym udział w zawodach serdecznie gratulujemy.