rywalizacja podsumowanie

Kilka miesięcy współzawodnictwa na boiskach, blisko 50 turniejów i zawodów – podsumowaliśmy sportową rywalizację szkół średnich powiatu brzeskiego. Dziś (21.06) w naszym starostwie wręczyliśmy nagrody i dyplomy dla najlepszych placówek edukacyjnych. Miło nam poinformować, że drugi rok z rzędu na arenach sportowych bezapelacyjnie najlepsi byli uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych. Na drugim stopniu podium znalazła się „Słowianka”, a trzecie miejsce przypadło I LO. Laureaci otrzymali odpowiednio 1000, 800 i 600 złotych na zakup sprzętu sportowego. Podobnie klasyfikacja wyglądała w roku ubiegłym. Pozostałych naszych placówek, które nie stanęły „na pudle” nie pominęliśmy. Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie, II LO, i „Budowlanka” otrzymały po 300 złotych.

Nagrody i wyróżnienia wręczał starosta brzeski Jacek Monkiewicz.