SZANOWNI PAŃSTWO
Zapraszamy do zarejestrowania się i wzięcia udziału w II Powiatowej Konferencji Szkoleniowej Przeciw Przemocy w Rodzinie w Powiecie Brzeskim dedykowanej specjalistom i pracownikom w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie.
Liczba uczestników jest ograniczona. W pierwszym rzędzie rejestrować się mogą osoby pracujące na terenie powiatu Brzeskiego w:
· jednostkach publicznych, w tym, m.in. (szkół, OPS, PCPR, rodzin zastępczych, domów dziecka, pracowników Gmin i Powiatu, punktów pomocy itp.)
· fundacjach i stowarzyszeniach,
· instytucji medycznych
· pracownikach firm i przedsiębiorstw prywatnych wykonujących zadania/współdziałających w obszarach przeciwdziałaniach przemocy (np. terapeuci, psychologowie etc.)
· osoby spoza Powiatu Brzeskiego (kwalifikowane w przypadku wolnych miejsc)
Udział w konferencji jest bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma potwierdzenie udziału w postaci imiennego zaświadczenia.
LINK DO OBOWIĄZKOWEJ REJESTRACJI PONIŻEJ
Więcej informacji na temat szkolenia i wykładowców
plan konferencjiplan konferencji