W ten szczególny świąteczny czas, 19 grudnia w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu odbyło się wigilijne spotkanie opłatkowe. W uroczystości udział wziął m.in. Starosta Powiatu Brzeskiego Jacek Monkiewicz, Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, przedstawiciele służb mundurowych, strażacy oraz zaproszeni goście. Starosta złożył na ręce wszystkich przedstawicieli Straży Pożarnej najserdeczniejsze życzenia zdrowych, a przede wszystkim spokojnych Świąt Bożego Narodzenia, a w nadchodzącym 2019 roku, jak najmniej wyjazdów do zdarzeń. To właśnie m.in. dzięki „naszym strażakom”, ich pracy oraz poświęceniu dla służby, wszyscy mieszkańcy powiatu brzeskiego mogą bezpiecznie spędzić święta w gronie swoich najbliższych.