Blisko 10 miesięcy współzawodnictwa na boiskach, prawie 50 turniejów i zawodów – podsumowaliśmy sportową rywalizację szkół średnich powiatu brzeskiego. Dziś (19.06) w naszym starostwie wręczyliśmy nagrody i dyplomy dla najlepszych placówek. W tym roku szkolnym na arenach sportowych bezapelacyjnie najlepsi byli uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych nr 1 w Brzegu. Na drugim miejscu uplasował się „Ekonomik” , a na trzecim I Liceum Ogólnokształcące. Laureaci otrzymali odpowiednio 1000, 800 i 600 złotych na zakup sprzętu sportowego. Pozostałych naszych placówek, które nie stanęły „na pudle” nie pominęliśmy. II LO, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Grodkowie oraz „Budowlanka” i otrzymały po 300 złotych.

Nagrody i wyróżnienia wręczał starosta brzeski Jacek Monkiewicz.

Wszystkim gratulujemy tegorocznych sukcesów.