przywitanie lata

Tradycyjnie jak co roku Opolska Izba Gospodarcza zorganizowała imprezę dla swoich członków i sympatyków. Spotkanie pod nazwą „Przywitanie lata” odbyło się (09.06) na terenie Opolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Łosiowie. Gospodarzem imprezy był prezes OIG Henryk Galwas, który przywitał uczestników spotkania, prosząc jednocześni o zaprezentowanie swojej firmy każdego z gości, tak by wszyscy mogli się poznać.

Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in. Starosta Brzeski Maciej Stefański, członek zarządu województwa opolskiego Szymon Ogłaza, poseł PIS ziemi opolskiej Antoni Duda, dyrektor OCRG Roland Wrzeciono, dyrektor PUP w Opolu Irena Lebiedzińska, dyrektor ODR w Łosiowie Jarosław Nosal, Burmistrz Miasta i Gminy Lewin Brzeski Artur Kotara, Prezes Browaru Namysłów Sp. z o.o. Czesław Wojciech Szczepaniak oraz Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu Zbigniew Kłaczek. Impreza miała na celu integrację środowiska przedsiębiorców z regionu.

Więcej na stronie: