Dziś (31.01) w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Brzegu odbyło się uroczyste pożegnanie Dariusza Maciążka, strażaka i komendanta, który z naszą jednostką związany był od ponad 30 lat. Służbę rozpoczął już w 1989 roku. Bryg. Maciążek przez kilkanaście lat dowodził jednostką ratowniczo-gaśniczą, a w 2017 roku został powołany na stanowisko komendanta. Dziś ostatecznie rozstał  się z mundurem strażaka zawodowca i odszedł na emeryturę. W uroczystym pożegnaniu Dariusza Maciążka wzięli udział samorządowcy, przedstawiciele służb mundurowych oraz zaproszeni goście. Starosta brzeski Jacek Monkiewicz w oficjalnym liście, podziękował w imieniu swoim, jak również w imieniu mieszkańców powiatu za ponad 30-letnią służbę w straży pożarnej.