23  lutego br. w brzeskim Ratuszu odbyła się narada roczna Policjantów Komendy Powiatowej Policji w Brzegu podsumowująca pracę funkcjonariuszy w 2015 roku. W naradzie uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych na czele ze Starostą Powiatu Brzeskiego Maciejem Stefańskim, Komendant Powiatowy Policji w Brzegu  insp. Arkadiusz Bieda, I Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Jacek Tomczak, Komendanci Straży Miejskich i Gminnych działających na terenie powiatu brzeskiego, policjanci i pracownicy cywilni. Na spotkaniu zaprezentowane zostały wyniki poszczególnych wydziałów: prewencji, ruchu drogowego, przestępstw gospodarczych oraz kryminalnego. Dzięki ofiarnej służbie naszych funkcjonariuszy powiat brzeski jest jednym z najbezpieczniejszych powiatów w województwie opolskim. Za trud i poświęcenie w codziennej pracy podziękował Policjantom Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański, życząc dalszych sukcesów w pracy i bezpieczeństwa w trakcie służby.

Małgorzata Stanowska