Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu zaprasza Pracodawców
 i osoby bezrobotne z grupą niepełnosprawności w wieku do 25 roku życia lub w przypadku osób, które ukończyły szkołę wyższą – do 27 roku życia, z terenu Powiatu Brzeskiego do wzięcia udziału w programie pod nazwą :

,,JUNIOR- program aktywizacji zawodowej absolwentów

niepełnosprawnych”

Termin składania wniosków: 15.03.2012r.- 15.04.2012r.

Umowy z Pracodawcami zawierane będą na okres 6 m-cy.

W ramach programu 15 osób bezrobotnych posiadających grupę niepełnosprawności uczestniczyć będzie w stażach . Pracodawca/Organizator stażu otrzyma premię pieniężną z tytułu odbycia stażu przez absolwentów niepełnosprawnych w wysokości do 20% najniższego wynagrodzenia, obowiązującego w dniu 01 stycznia 2012r.

Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy

w Brzegu