stypendia

Jeżeli jesteś mistrzem kraju, Europy, czy świata w danej dyscyplinie, a może brałeś udział w paraolimpiadzie, to możesz starać się o finansowe wsparcie. Władze Powiatu Brzeskiego kolejny rok z rzędu docenią najlepszych sportowców z naszego regionu. Ruszyliśmy właśnie z naborem wniosków.

Chcemy docenić naszych mistrzów, a także reprezentantów wielu dyscyplin. Do końca stycznia czekamy na kandydatów, którzy spełnią odpowiednie kryteria. Następnie w lutym sprawdzamy dokumenty pod względem formalnym, a z wypłatą stypendiów ruszamy od marca do grudnia. Więcej szczegółów znajdziecie Państwo w stosownym regulaminie w Biuletynie Informacji Publicznej pod adresem

Powiat Brzeski przyznaje również jednorazowe nagrody dla najlepszych sportowców, trenerów oraz działaczy. Nie zapomnieliśmy także o zawodnikach z niepełnosprawnością. Oni także będą mogli liczyć na finansowe wsparcie za wybitne osiągnięcia na arenach sportowych. Na dokumenty czekamy również do końca stycznia.