W Kościele p.w. Krzyża Świętego w Brzegu w dniu 6 czerwca b.r. odprawiono uroczystą mszę świętą w intencji błogosławionego Księdza Jerzego Popiełuszki. Ksiądz Popiełuszko był wzorem godnym naśladowania i niezłomnym bojownikiem o prawdę i solidarność dla której zawsze pozostanie najwyższym ideałem. W uroczystej mszy udział wzięli Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański, Przewodniczący Rady Powiatu Henryk Mazurkiewicz, Burmistrz Miasta Brzegu, Przewodniczący „Solidarności” Kazimierz Kozłowski, poczty sztandarowe organizacji kombatanckich i społecznych, dyrektorzy szkół oraz młodzież. Po uroczystej mszy Świętej złożono wiązanki kwiatów pod pamiątkowym obeliskiem ks. Jerzego Popiełuszki i modlono się w jego intencji.