Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu Zbigniew Kłaczek uhonorował za długoletnią i owocną współpracę członków Powiatowej Rady Zatrudnienia oraz zaproszonych gości podczas szkolenia ,,Powiatowa Rada Zatrudnienia wobec nowej roli w świetle zmian w ustawie o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy.

Pamiątkowe statuetki otrzymali od lewej: Zbigniew Rajczuk, Barbara Chyża, Krystyna Pacak, Barbara Mrowiec, organizator szkolenia Marek Majka, Halina Marszałek, Starosta Oleski Jan Kus, Starosta Brzeski Maciej Stefański, Maria Klamka, Leszek Fornal, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Oleśnie Maciej Flank, Kazimierz Kozłowski, Przewodniczący Powiatowej Rady Zatrudnienia Jan Bort, Dyrektor PUP w Brzegu Zbigniew Kłaczek, Wiesław Kafel.

Foto: Marta Szeląg Kierownik w PUP w Brzegu.

Marta Szeląg

Kierownik Referatu ds.aktywizacji