Otwarcie grodkowskiej filii PUP

Nowy adres, nowe pomieszczenia i cała lista udogodnień dla klientów oraz samych pracowników – tak od dziś wygląda siedziba grodkowskiej filii Powiatowego Urzędu Pracy w Brzegu. Zagospodarowanie lokali przy ulicy Warszawskiej kosztowało blisko 100 tysięcy złotych. Prace trwały kilka miesięcy. W ramach zadania wykonano m.in. nową instalację elektryczną oraz klimatyzację, zamontowano nowe zabezpieczenia w postaci alarmu, a także dostosowano wejście na potrzeby osób z niepełnosprawnościami. Dodajmy, że grodkowską filię PUP udało zmodernizować przy współpracy z urzędem miasta. Samorząd nie tylko wydzierżawił nam pomieszczenia, ale również w połowie partycypował w kosztach remontu.

W uroczystym otwarciu wzięli udział m.in. starosta Jacek Monkiewicz, wicestarosta Ewa Smolińska oraz  Etatowy Członek Zarządu Arletta Kostrzewa. Władze Grodkowa reprezentował burmistrz Marek Antoniewicz.