Radość i uśmiech dziecka to dla dorosłych najpiękniejsza nagroda. 6 grudnia brzeskie dzieci odwiedził „bogaty” święty Mikołaj w asyście licznych śnieżynek, wywołując uśmiechy na twarzach mniejszych i większych brzeżan. Mikołajkową imprezę dla dzieci ufundowało PWC „Odra” a jej współorganizatorem był Zespół Szkół Ekonomicznych w Brzegu. Święty Mikołaj przywitał dzieci w towarzystwie Starosty Powiatu Brzeskiego Macieja Stefańskiego, wiceburmistrza Brzegu Stanisława Kowalczyka, dyrektor PWC ODRA Cecylii Zdebik oraz dyrektora ZSE Małgorzaty Mianowany – Małeckiej, a także pracowników w/w instytucji.

Największą radość dzieci wzbudziła ogromna choinka, która rozbłysła o godz. 17.00 obok Ronda „Solidarności”. Dzieci i dorośli mieli okazję do degustacji pysznych słodyczy naszej rodzimej firmy. W konkursach otrzymały też ogromne paczki ze słodyczami z Odry. A dorośli podziwiali świąteczną iluminację budynku Zespołu Szkół Ekonomicznych, która już drugi raz cieszy oczy brzeżan, pięknie rozświetlając zamieszczony na wieży zegar i cały odremontowany budynek szkoły.

Rzecznik Prasowy Starosty
Brygida Jakubowicz