Z radością i nadzieją przywitali swoich szefów 29 listopada 2010 r. po sesji Rady Powiatu, na której starosta Maciej Stefański i wicestarosta Ryszard Jonczyk ponownie zostali wybrani na te funkcje, pracownice i pracownicy Starostwa Powiatowego w Brzegu.

Marzena Stanek i Beata Zelwert witając Starostę i Wicestarostę chlebem i solą powiedziały, że każdy pracownik traktuje starostwo jak swój dom, dlatego witają szefów staropolskim obyczajem. W niedzielę chcąc zrobić szefom niespodziankę, przybrano pierwsze piętro oraz sekretariat balonikami i zdjęciami Starostów z całej kadencji. Na zakończenie odśpiewano wspólnie specjalnie ułożoną przyśpiewkę: „A myśmy wiedziały, że sesja udana, dlatego czekamy na szefów od rana. Dziękujemy Radnym, że tak uradzili, żebyśmy do pracy z ochotą chodzili. Latka przeminęły, Starostowie młodzi, a teraz niech myślą, jak tu nam dogodzić”. Bardzo zdziwieni i wzruszeni Starostowie podziękowali za miłą niespodziankę.

Rzecznik Prasowy Starosty
Brygida Jakubowicz