Starostwo Powiatowe w Brzegu ogłasza konkurs otwarty na dowolny wiersz o tematyce związanej z powiatem brzeskim lub jego gminami.

Każdy uczestnik konkursu może dostarczyć tylko jeden wiersz. Utwór w jednym egzemplarzu należy dostarczyć w zamkniętej kopercie do Wydziału Promocji i Inicjatyw Gospodarczych Starostwa Powiatowego w Brzegu, Robotnicza 20, pokój 205, do dnia 3 września 2010 r. Druga z kopert ma zawierać dokładne dane teleadresowe autora wiersza oraz oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Starostwo Powiatowe w Brzegu na potrzeby konkursu „Poetycki powiat”. Koperty powinny być opatrzone logo lub pseudonimem autora.
Organizator konkursu gwarantuje sobie prawo do wykorzystywania prac konkursowych w celach promocyjnych.
Komisja konkursowa przeznaczy trzy nagrody za zajęcie I, II i III miejsca. Wręczenie nagród (po uprzednim skonsultowaniu się telefonicznym) nastąpi w czasie X Europejskich Targów Chłopskich w Krzyżowicach 26 września br.