Wspaniały Dzień Dziecka spędziły w tym roku dzieci i młodzież z Domu Dziecka w Skorogoszczy. Wrażeń było bardzo dużo, bo któż nie lubi jazdy terenowym samochodem, przepięknymi, zadbanymi motocyklami i kładami. Strzelanie plastikowymi kulkami, liczne zawody i konkursy, a także słodki poczęstunek, to tylko część atrakcji z jakich skorzystały dzieci ze Skorogoszczy. A wszystko to ufundowali dzieciakom członkowie Stowarzyszenia 4 x 4.

Przypomnijmy, Stowarzyszenie 4 x 4 to jedno z najprężniejszych stowarzyszeń, liczy obecnie 41 osób, oprócz statutowej działalności związanej z propagowaniem wyczynowego sportu motorowego, duży nacisk położyło na współpracę z całym środowiskiem powiatu brzeskiego. Władze i członkowie stowarzyszenia m.in. biorą udział w licznych akcjach charytatywnych i pomagają nie tylko dzieciom z placówek wychowawczych, czym zaskarbili sobie szacunek i ogromną wdzięczność. Za wspólne obchody Dnia Dziecka dzieci ze Skorogoszczy bardzo im dziękują.

Brygida Jakubowicz