Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego organizuje konkurs „Przedsiębiorca z klasą”, który ma promować przedsiębiorcę dbającego o potrzeby pracowników, ich integrację, przestrzegającego Kodeks Pracy. Honorowy tytuł „Przedsiębiorcy z klasą” będzie uzupełniony o statuetkę Eugeniusza Kwiatkowskiego z nazwiskiem laureata oraz odznaką. Stowarzyszenie Eugeniusza Kwiatkowskiego od wielu lat promuje rodzimą produkcję, handel i kupiectwo.

Nominacje do tytułu „Przedsiębiorca z klasą” powinny wpływać od Rad Pracowniczych (firmy do 100 osób) lub Związków Zawodowych (firmy powyżej 100 osób).
Wniosek nominacyjny należy wysłać do 30 kwietnia br. (wzory wniosków nominacyjnych znajdują się na stronie www.ekwiatkowski.poznan.pl). Wniosek należy wysłać na adres: Stowarzyszenie im. Eugeniusza Kwiatkowskiego, ul. Bukowska 12, 60-810 Poznań z dopiskiem „Przedsiębiorca z klasą”. Do wniosku należy dołączyć następujące dokumenty:
– uzasadnienie, które może stanowić osobny dokument, lub część wniosku nominującego,
– podpisane oświadczenie o znajomości i przestrzeganiu postanowień regulaminu,
– zaświadczenie „O nie zaleganiu firmy” (ZUS oraz Urząd Skarbowy),
– oświadczenie o terminowym regulowaniu obowiązków firmy wobec kontrahentów, zgodnie z zawartymi umowami,
– zlecenie na udział w Katalogu „Z nimi warto robić interesy” należy przesłać po otrzymaniu zawiadomienia o zostaniu laureatem. Zawiadomienie wraz z drukiem zlecenia zostanie przesłane osobnym listem.

Rzecznik Prasowy Starosty
                                                                                  Brygida Jakubowicz