Sekretarz Powiatu Brzeskiego Krzysztof Konik oraz inspektor Janusz Koronkiewicz reprezentowali starostę Macieja Stefańskiego na otwarciu nowego budynku mieszkalnego, który powstał na miejscu Hotelu Garnizonowego przy ulicy Piastowskiej. Inwestorem była Wojskowa Agencja Mieszkaniowa Oddział we Wrocławiu.

„Hotel” po kapitalnym remoncie składa się z około 31 mieszkań (dwu- lub trzypokojowe) traktowanych jako mieszkania rotacyjne na czas służby zawodowej przydzielonej żołnierzowi. W uroczystości otwarcia udział wzięli m.in.: dyr WAM Kazimierz Marszałek, dowódca I BBS płk Daniel Król, dowódca II Batalionu Ratownictwa Inżynieryjnego ppłk Robert Wójcicki, kierownik WAG Stanisław Zieliński, Kierownik Klubu Garnizonowego Jana Koronkiewicz i Burmistrz Brzegu Wojciech Huczyński. Wyremontowany budynek po byłym internacie podniesie znacznie estetykę miasta i choć w części rozwiąże problem mieszkań rotacyjnych dla kadry wojskowej.

Rzecznik Prasowy Starosty