POMOC PSYCHOLOGICZNA

DLA RODZIN ZASTĘPCZYCH

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Brzegu zaprasza rodziny zastępcze z terenu powiatu brzeskiego na bezpłatne zajęcia: grupowe i indywidualne z psychologiem, który pomoże w rozwiązywaniu trudnych sytuacji związanych z procesem wychowywania dziecka, zapozna z etapami rozwojowymi dzieci i występującymi w różnych okresach życia dziecka trudnościami oraz pomoże trudności te rozwiązywać. Nauczy także technik i sposobów asertywności w relacjach rodzinnych oraz radzenia sobie ze stresem.

Zajęcia dla rodzin zastępczych biorąc pod uwagę miejsca zamieszkania rodzin odbędą się:

– dla rodzin zastępczych z terenu miasta Brzeg, gmin Skarbimierz, Olszanka i

Lubsza odbędą się w dniu 19.12.2012 r. od godziny 9.oo do godz. 17.oo w

siedzibie PCPR w Brzegu przy ul. Wyszyńskiego 23

– dla rodzin zastępczych z terenu gminy Lewin Brzeski zajęcia odbędą się w

dniu 20.12.2012 r. w świetlicy Domu Dziecka w Skorogoszczy przy. ul.

Zamkowej 3, w godzinach 9.oo – 17.oo

– dla rodzin z terenu gminy Grodków zajęcia odbędą się w dniu 21.12.2012 r. w

sali Domu Pomocy Społecznej w Grodkowie przy ul. Mickiewicza 15 w

godzinach 9.oo – 17.oo.

Wszystkie rodziny zastępcze zapraszamy do udziału w zajęciach oraz do kontaktu z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie celem ustalenia godzin udziału w zajęciach. Zajęcia grupowe prowadzone będą w godzinach 9.oo – 13.oo, zajęcia indywidualne w godzinach 13.oo – 17.oo.

Telefon kontaktowy: Pani Agnieszka Tuzinkiewicz telefon: 0-77-416-95-05.