Zostań Wielkim Rozświetlaczem Brzegu!

Zbliżają się radosne i najweselsze Święta Bożego Narodzenia. Ale najpierw dzieci całego świata oczekują Mikołaja i związanych z jego przybyciem niespodzianek. Jak co roku, od kilku lat Starostwo Powiatowe w Brzegu wraz z Urzędem Miasta Brzeg i firmą Kraft Foods zapraszają do Brzegu (Plac Polonii Amerykańskiej) w sobotę 8 grudnia 2012 dzieci i rodziców na Wielką Świąteczną Iluminację, na której zagości Święty Mikołaj, śnieżynki, a nawet renifery. Gościem dzieci z powiatu brzeskiego będzie też gwiazda – Majka Jeżowska.

Głównym organizatorem imprezy jest Brzeskie Centrum Kultury. Po raz pierwszy na „Iluminacji” będą występowały zespoły z gmin powiatu brzeskiego (Gmina: Lewin Brzeski, Olszanka, Lubsza, Brzeg, Grodków), które będą ubiegać się o tytuł „Najsłodszej Gminy Powiatu Brzeskiego”.

Uprzejmie zachęcamy do zapoznania się z załącznikiem, w którym podane są zasady konkursu na „Wielkiego Rozświetlacza” i konkursu „Brzeg Maluje Bombki”.