W sobotni wieczór (9 marca) w Zamku Piastów Śląskich w Brzegu odbył się już tradycyjnie koncert z okazji Dnia Kobiet. Mieszkanki Powiatu Brzeskiego witali słodkim upominkiem oraz serdecznymi życzeniami Starosta Powiatu Brzeskiego Jacek Monkiewicz oraz Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak. Wśród zaproszonych gości była Wicewojewoda Opolski Violetta Porowska. W pierwszej części koncertu przed publicznością wystąpił utalentowany brzeżanin Krzysztof Kołodziejczyk. Następnie zespół The Postman z Polkowic zabrał wszystkie uczestniczki w sentymentalną podróż do lat 60-tych i przypomniał dlaczego kochamy muzykę zespołu The Beatles. Po koncercie organizatorzy Starosta Powiatu Brzeskiego Jacek Monkiewicz, Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak oraz Dyrektor Muzeum Piastów Śląskich Dariusz Byczkowski zaprosili uczestniczki na poczęstunek.