Kolędy, życzenia i świąteczna atmosfera towarzyszyła spotkaniu opłatkowemu Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Brzegu. Uroczystość, która odbyła się 19 grudnia br. w Sali Stropowej brzeskiego Ratusza, stała się okazją do wspólnego przeżywania wyjątkowego nastroju Świąt Bożego Narodzenia. W uroczystości udział wzięli m.in. Wicestarosta Powiatu Brzeskiego Ewa Smolińska, Burmistrz Brzegu Jerzy Wrębiak, członkowie stowarzyszenia, sympatycy oraz zaproszeni goście, których przywitał przewodniczący związku Zbigniew Kawecki, życząc wszystkim uczestnikom zdrowych, pogodnych Świąt Bożego Narodzenia w rodzinnym gronie. Szczególnym punktem okazał się odegrany przez seniorów wyjątkowy program artystyczny. Życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2019 Roku w imieniu Starosty Powiatu Brzeskiego Jacka Monkiewicza złożyła gościom wicestarosta Ewa Smolińska, dziękując również środowisku senioralnemu za tak aktywne działanie w związku.