W sobotę 16 grudnia br. Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański uczestniczył w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez brzeską Solidarność, której od lat przewodniczy Kazimierz Kozłowski. W spotkaniu uczestniczyli również m.in. Posłanka na Sejm RP Katarzyna Czochara oraz Posłowie na Sejm RP Antoni Duda, Paweł Grabowski, Janusz Sanocki, przedstawiciele władz samorządowych oraz zaproszeni goście. Spotkania opłatkowe organizowane są przez brzeskich działaczy od lat dziewięćdziesiątych, wprowadzają atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, są okazją nie tylko do złożenia wzajemnych życzeń i łamania się opłatkiem. Jest to również okazja do wspomnień, odnawiania dawnych znajomości, a także przekazywania młodemu pokoleniu wartości i tradycji, którym Solidarność zawsze była wierna.