9 grudnia br. w brzeskim Ratuszu mieszkańcy powiatu brzeskiego mieli okazję wysłuchać bardzo ciekawej prelekcji dotyczącej apiterapii w medycynie regeneracyjnej, czyli wykorzystania leczniczych właściwości produktów pszczelich. Wykład prowadził prof. zw. dr hab. Artur Stojko-Prezes Fundacji Apiterapii, Pełnomocnik Rektora ds. edukacji na specjalności Naturoterapia Górnośląskiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości im. Karola Goduli w Chorzowie. Pomysłodawcami i inicjatorami w/w wydarzenia byli pszczelarze z powiatu brzeskiego na czele z Prezesem Miejsko-Gminnego Koła Pszczelarzy w Brzegu Januszem Iwasieczko. Mieszkańcy naszego powiatu mieli okazję usłyszeć bardzo wiele ciekawych i cennych informacji dotyczących produktów pszczelich i ich cennych właściwości leczniczych.

powiat brzeski apiterapia