Od 1 stycznia 2011 r. powstanie w Warszawie Krajowy Ośrodek Informacji i Doradztwa Prawnego, natomiast od listopada powstaje czasopismo „Adwokat Rodzinny”.

Redakcja czasopisma od listopada uruchamia pilotażowy program – korespondencyjny system informacji i doradztwa prawnego, z którego bezpłatnie mogą korzystać organizacje, obywatele, instytucje. Na razie adwokaci, radcy i prawnicy będą udzielać porad w formie pocztowej (adres: 00-850 Warszawa, ul. Prosta 2/14, lok. 204), od nowego roku korespondencję z opisem sprawy i pytaniem będzie można kierować również drogą elektroniczną (adwokat@adwokat-rodzinny.com) lub faksem (22 499 60 11). Zachęcamy mieszkańców powiatu brzeskiego do korzystania z bezpłatnych porad prawnych.

Rzecznik Prasowy Starosty