Podziękowanie

W imieniu organizatorów XIV Brzeskiej Krajowej Wystawy Kolekcjonerskiej serdecznie dziękujemy następującym osobom za pomoc w organizacji wystawy i opiekę merytoryczną: Wicemarszałek Województwa Opolskiego Barbarze Kamińskiej, Staroście Powiatu Brzeskiego Maciejowi Stefańskiemu, Burmistrzowi Brzegu Wojciechowi Huczyńskiemu, Brygidzie Jakubowicz, Beacie Zatoń-Kowalczyk, Mirosławie Łabudzińskiej, Elżbiecie Gil, Ninie Maj, Krzysztofowi Tokarskiemu, Markowi Starczykowi, Markowi Waszczykowskiemu, Arturowi Stecule, Krzysztofowi Kulwickiemu, Romualdowi Nowakowi, Andrzejowi Peszce, Tomaszowi Kaflowi i Tomaszowi Fronckiewiczowi.

GIEŁDA KOOPERACYJNA Z FIRMAMI NIEMIECKIMI

7 listopada br. o godz. 9.30 w sali „Ostrówek” Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego odbędzie się ponadbranżowa giełda kooperacyjna pomiędzy firmami niemieckimi i polskimi. Celem giełdy jest poznanie rynku opolskiego oraz nawiązanie kontaktów handlowych z opolskimi firmami. Starosta Powiatu Brzeskiego serdecznie zaprasza przedsiębiorców z terenu powiatu brzeskiego zainteresowanych współpracą z niemieckimi partnerami do udziału w giełdzie.