KOLEJNE WSPARCIE Z KUSEL

Od kilku już lat Brzeskie Centrum Medyczne współpracuje ze szpitalem w Kusel/Niemcy. Przedstawiciele obu placówek parokrotnie mieli okazję zapoznać się ze strukturami organizacyjnymi szpitali, ich finansowaniem, zakresem wykonywanych usług oraz warunkami stwarzanymi dla pacjentów.
Głównym celem współpracy jest wzajemna wymiana doświadczeń oraz wsparcie, co jest bardzo ważne w obecnej sytuacji polskich szpitali.

GIMNAZJALIŚCI NA START

19 kwietnia br. Wydział Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Starostwa Powiatowego w Brzegu, zorganizował jak co roku, Targi Edukacyjne skierowane do gimnazjalistów powiatu brzeskiego.
Patronat honorowy targów objął Starosta Powiatu Brzeskiego Maciej Stefański, który wspólnie ze swoim zastępcą Ryszardem Jończykiem i Naczelnikiem Wydziału Oświaty, Kultury i Kultury Fizycznej Mieczysławem Gieżą dokonał uroczystego otwarcia imprezy.