WRZEŚNIOWE JUBILEUSZE

Pozornie nie są ze sobą związani. Renata Kawarska – Kierownik Biura Rady Powiatu Brzeskiego, Waldemar Wójcicki – Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Grodkowie i Grażyna Piaskowska – Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych w Brzegu, a jednak wszystkie te osoby spotkały się 9.09.2010 r. u Starosty Powiatu Brzeskiego Macieja Stefańskiego, aby odebrać gratulacje z okazji jubileuszu pracy. Gratulacje złożył również Sekretarz Powiatu Brzeskiego Krzysztof Konik.

ODPOCZYWAĆ TEŻ TRZEBA UMIEĆ

Jest w roku taki dzień, w którym szefowie, pracownicy Starostwa Powiatowego w Brzegu, dyrektorzy Powiatowych Jednostek czują, że są nie tylko powiązani pracą w samorządzie, ale również przyjaźnią, wzajemnymi zainteresowaniami i wspólnymi celami. Organizowane od początku istnienia powiatu (w nowej strukturze samorządowej) spotkania integracyjne, to nie tylko wspaniała zabawa, to już tradycja, to fakt, który związany jest z tym, co powinno mieć najbardziej istotne znaczenie w każdej instytucji – pogłębianie przyjaźni i więzi międzyludzkich.

DAĆ DZIECIOM SZANSĘ

Historia każdej instytucji w dużej mierze to historia zawodowa jej szefów oraz osób z nią powiązanych. Życie zawodowe to tak naprawdę 1/3 całego naszego życia. Od tego czy je docenimy, angażujemy się i kochamy w dużej mierze zależy nasze szczęście i spokój sumienia.

Jest tak w przypadku każdego zawodu, a już szczególnie zawodu, w którym pełnimy służebną rolę w stosunku do innych lub odpowiadamy za ich wychowanie czy wykształcenie.