Wolontariat w Brzegu

23 marca w Zespole Szkół w Brzegu odbyło się spotkanie przedstawicieli opolskiego oddziału Fundacji Dr Clown z kandydatami na wolontariuszy. Głównie byli to słuchacze szkoły, ale nie tylko, którzy zapoznali się z działalnością i celami fundacji. Prowadząca spotkanie, Marta Szewerda,  poza przedstawieniem najważniejszych założeń organizacji, opowiedziała wiele wzruszających historii i przedstawiła dokumentację zdjęciową, ukazującą wolontariuszy w czasie spotkań z podopiecznymi.