Dobre wyniki policjantów z powiatu brzeskiego

W piątek, 8 lutego 2013, w Sali Stropowej brzeskiego ratusza odbyła się odprawa roczna brzeskiej policji, podczas której podsumowano pracę funkcjonariuszy w roku 2012. W spotkaniu wzięli udział: Zastępca Opolskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu insp. Zbigniew Białostocki, przedstawiciele brzeskiej i nyskiej prokuratury, przedstawiciele władz samorządowych – na czele ze Starostą Powiatu Brzeskiego Maciejem Stefańskim oraz Wiceburmistrz Brzegu Barbarą Iwanowiec, a także kapelan policji ks. Bolesław Robaczek.

Kolejne udogodnienia dla niepełnosprawnych mieszkańców powiatu

Od 1 lutego 2013r. składy orzekające (potocznie: komisje) Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności odbywają się w nowych pomieszczeniach, znajdujących się w budynku przy ulicy Wyszyńskiego 23 w Brzegu. „Dotychczas komisje odbywały się w pokojach, które wynajmowaliśmy w Brzegu, przy ulicy Kamiennej 4 – mówi przewodnicząca Zespołu Elżbieta Wojtas.