DZIĘKUJEMY

Wybory minęły, a „aksamitna” kontynuacja władzy w Powiecie Brzeskim, pozwoliła uniknąć wielu problemów, a także kontynuować dotychczasowe długoletnie plany i zamierzenia inwestycyjne.
Władze Powiatu Brzeskiego reprezentowane przez starostę Macieja Stefańskiego, od ogłoszenia wyników do dziś otrzymują ciepłe listy gratulacyjne od wielu środowisk społecznych i politycznych.

OFEROWAĆ EMPATIĘ, OPIEKĘ, BEZPIECZEŃSTWO

2 stycznia br. minęło 10 lat funkcjonowania Zakładu Opieki Leczniczej w Brzegu. Ten mały jubileusz stał się okazją do zorganizowania 26 stycznia 2011 r. w Zamku Piastów Śląskich konferencji pn. Brzeskie rozważania na temat opieki długoterminowej” połączonej z prezentacją firm farmaceutycznych, produkujących środki do opieki nad pacjentami przewlekle chorymi. Konferencję zorganizowała kierownik ZOL Beata Guzak wraz z pracownikami.