Akty powołania dyrektorów naszych szkół

13 lipca 2022 r. w gabinecie starosty brzeskiego Jacka Monkiewicza wręczono akty powołania dyrektorom dwóch powiatowych szkół na kolejne kadencje. Akty oraz serdeczne gratulacje od starosty i Naczelnik Wydziału Oświaty Anetty Zych-Rzepeckiej otrzymała Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych w Brzegu Małgorzata Mianowany-Małecka oraz Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego w Brzegu Katarzyna Grochowska.

otwarcie nowej siedziby prokuratury w Brzegu

Prokuratura Rejonowa w Brzegu ma nową siedzibę

W poniedziałek (11 lipca 2022 r.) odbyło się oficjalne otwarcie nowej siedziby Prokuratury Rejonowej w Brzegu, która mieści się teraz przy ul. Młynarskiej 12 w dawnym budynku po Zespole Szkół Przemysłu Spożywczego, później również swoją siedzibę miała tutaj Wyższa Szkoła Humanistyczno – Ekonomiczna. Budynek kilka lat temu został przekazany wymiarowi sprawiedliwości przez powiat, a Gmina…