Ogłoszenie otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Brzeskiego w 2012 roku.

Zarząd Powiatu Brzeskiego ogłasza otwarty konkurs ofert na realizację zadań publicznych Powiatu Brzeskiego w 2012 roku w zakresie: działalności na rzecz dzieci i młodzieży, w tym: przeciwdziałanie uzależnieniom i patologiom społecznym, ochrona i promocja zdrowia, integracja i reintegracja społeczna w przypadku zagrożenia wykluczeniem społecznym; działalność na rzecz osób niepełnosprawnych; zadania z zakresu kultury; wspieranie i…

Poloneza czas zacząć

13 stycznia o godzinie 12.00 na Placu Polonii Amerykańskiej odbył się pierwszy pokaz poloneza maturzystów. Ponad pięciuset uczniów z I i II Liceum Ogólnokształcącego, Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Zawodowych, Zespołu Szkół Budowlanych oraz Zespołu Szkół Rolniczych, nie zważając na zimową aurę, odtańczyło poloneza – taniec, który tradycyjnie wykonuje się podczas studniówek i który przypomina o zbliżających się maturach.