Dzień Dziecka w Skorogoszczy

Z okazji Dnia Dziecka 1 czerwca br. specjalnie dla wychowanków trzech powiatowych Domów Dziecka z Brzegu, Strzegowa i Skorogoszczy odbył się piknik na terenie Domu Dziecka w Skorogoszczy. Na zaproszenie pani dyrektor Domu Dziecka w Skorogoszczy Marzeny Kłysz w pikniku uczestniczyli również dyrektorzy innych placówek wychowawczych, a także reprezentanci Starostwa Powiatowego w Brzegu – wicestarosta Ryszard Jończyk oraz dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie Aleksander Podgórny, którzy w prezencie wręczyli dzieciom słodycze. Radość i uśmiech pojawiał się na twarzy każdego dziecka, a atrakcjom przygotowanym na ten dzień nie było końca.

PRACA, EDUKACJA, PORADNICTWO

Opolska Wojewódzka Komenda OHP, Młodzieżowe Centrum Kariery w Brzegu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Brzegu zorganizowały 2 czerwca br. Targi Edukacji i Pracy „Nauka – Praca – Kariera”. Targi otwierał uroczyście Wicestarosta Powiatu Brzeskiego Ryszard Jończyk, Sekretarz Powiatu Brzeskiego Krzysztof Konik, Komendant Środowiskowego Hufca Pracy w Żłobiźnie Ryszard Lau.