Zrób pierwszy krok do zawodowej służby wojskowej! Jeśli masz ukończone 18 lat i nie pełniłeś do tej pory służby wojskowej w jakiejkolwiek formie, chcesz spełnić swoje aspiracje życiowe i zawodowe, podejmij wyzwanie i zgłoś się do służby przygotowawczej. Właśnie ruszyły zapisy do III turnusu. Chcesz zostać szeregowym zawodowym?

https://wkubrzeg.wp.mil.pl/pl/articleswazne-4/2020-01-29w-trwa-nabor-na-ii-turnus-suzby-przygotowawczej-w-korpusie-szeregowych-maj-2020/

Ponadto trwają nabory do Wojsk Obrony Terytorialnej. W związku ze wznowieniem terminów zapoznań ochotników z warunkami pełnienia terytorialnej służby wojskowej w jednostkach WOT oraz licznymi pytaniami kierowanymi do Wojskowej Komendy Uzupełnień w Brzegu informujemy, że nabór ochotników do pełnienia tej formy ochotniczej służby wojskowej trwa. O przyjęcie w szeregi Wojsk Obrony Terytorialnej mogą ubiegać się żołnierze rezerwy, a także te osoby, które do tej pory nie pełniły żadnej formy służby wojskowej.

Dzięki temu, że szkolenia odbywają się głównie w dni wolne od pracy – służba w WOT daje możliwość pogodzenia życia rodzinnego i zawodowego ze służbą Ojczyźnie.

Szczegóły tutaj:

https://wkubrzeg.wp.mil.pl/pl/articleswazne-4/2020-01-07s-trwa-nabor-do-formowanego-w-brzegu-batalionu-wojsk-obrony-terytorialnej/

 

 

Wydrukuj stronę