Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Brzegu wraz z Fundacją Centrum Aktywnego Wsparcia zapraszają do głosowania na Pracownię Orange.

 

Pracownia mieścić się ma na ulicy Piastowskiej 29. Będzie to nowoczesna sala multimedialna wyposażona w komputery, telewizor LCD do wyświetlania prezentacji oraz darmowy ogólnodostępny internet. Prowadzone będą także warsztaty z zakresu obsługi komputera, poszukiwania pracy, pisania CV, listów motywacyjnych. A wszystko przy pomocy wolontariuszy, którzy zostaną zaangażowani w działania pracowni. Dzieci oraz młodzież znajdą tu miejsce odpoczynku i zabawy. W świetlicy można będzie pograć w gry komputerowe, playstation, zobaczyć ciekawy film edukacyjny, wziąć udział w warsztatach. Dla seniorów będzie to doskonała okazja, by lepiej poznać świat komputerów oraz internetu.

Multimedialna sala to miejsce otwarte dla każdego i każdy znajdzie tu coś dla siebie.

Dzięki Pracowni Orange, nasze miasto dostanie szanse na rozwój. Będzie to kolejne narzędzie do pracy na rzecz lokalnej społeczności.

Zapraszam na głosowanie na pracownię Orange w Brzegu

 

Instrukcja:

Aby oddać swój głos, odwiedź stronę www.pracownieorange.pl,

Następnie kliknij w zakładkę „głosuj”,

Wybierz Brzeg z listy miejscowości

Zaloguj się na stronie Pracowni Orange. W odpowiedzi otrzymasz e-mail z hasłem, który przynależeć będzie do twojego konta. Dziennie, każdy użytkownik, może oddać 5 głosów.

Wesprzyj Brzeg głosując codziennie do 10.08.2015!

Wydrukuj stronę